سوالات متداول

سوالات مشاوران املاک از ما:

در ذهن هر مشاوراملاکی این موضوع مطرح میشود که اگر فعالیت در سایت به صورت رایگان است و اطلاعات ملکی نیز از کانال تلفن و اختصاصی در اختیار مشتری قرار میگیرد و تمام سهم کمیسیون از هرگونه عقد قرارداد متعلق به دفتر مشاوراملاک مربوطه می باشد، پس درآمد سایت به چه صورت تامین میشود؟؟... باید بدانید که پیگیری و تماس های مکرر شما عزیزان بابت هر درخواست ثبت شده از طرف مشتری به عنوان خدمات ما محسوب شده و سایت ساجاملک از بابت این خدمت، در ازای هر درخواست مبلغی از مشتری دریافت میکند و به عنوان درآمد در دفاتر قانونی ثبت و مالیات آن نیز توسط شرکت ساجاملک پرداخت میگردد.

اصلی ترین تفاوت سایت ساجاملک با سایر سایت های فعال در زمینه املاک، حفظ حریم خصوصی دفاتر املاک می باشد. چراکه برخلاف سایت های این چنینی، هیچ گونه اطلاعاتی در سایت ساجاملک جهت بازدید عموم بارگذاری نمیشود، و مشاوران املاک پس از بررسی درخواست مشتری، در صورت داشتن کیس مناسب، تنها با برقراری تماس تلفنی و با رعایت اصول کاری آن دفتر، اطلاعات ملک را به صورت مستقیم(خصوصی) در اختیار مشتری قرار می دهند. همچنین دسترسی سریع و غیر حضوری، باعث افزایش و گسترش بازار کار دفاتر مشاور املاک و بسته به مهارت آن دفتر افزایش جذب مشتری و عقد قرارداد را در پی خواهد داشت.

مدیریت محترم هر دفتر مشاوراملاک میتواند در قدم اول: اقدام به ثبت نام اولیه در سایت ساجاملک کند. با ثبت اطلاعات تکمیلی مانند شماره تماس و ادرس دفتر در سایت، پس از بررسی های لازم، نماینده ما در آن استان، جهت بازدید حضوری در محل آن دفتر حاضر شده و پس از توضیحات و آموزش های تکمیلی و با توافق ایجاد شده(جهت فعالیت صحیح و مناسب)، اقدام به تایید نهایی می کند. از این پس مدیریت محترم آن دفتر قادر به بازدید و دسترسی کامل به تمام درخواست های ثبت شده در سایت و پنل شخصی خود می باشد، تا در صورت داشتن کیس متناسب با درخواست ثبت شده، پیگیری لازم را صورت دهد.

سوالات کاربران از ما:

همه ما در بیشتر مواقع برای خرید، اجاره،... بعد از نتیجه نگرفتن از سایت های بزرگ ملکی، اقدام به جستجو و سرزدن حضوری به دفاتر مشاوران املاک شهر خود میکنیم. همانطور که می دانیم این پروسه میتواند بسیار وقت گیر و خارج از حوصله این روزهای ما باشد. در نهایت هم تحت شرایط خاص میتوان تعداد محدودی دفاتر مشاور املاک را از درخواست خود مطلع کرد و همچنین از بین چند کیس پیشنهادی مجبور به انتخاب یک مورد میشویم. حال آنکه، سایت ساجاملک توانسته است با عضویت بیش از 60% دفاتر املاک در اکثر نقاط سطح شهر در سایت، تمام محدودیت های زمانی، کاری و ... شما را برطرف کند. شما با ثبت درخواست خود در سایت، اطلاعات ملک درخواستی را به صورت غیر حضوری و در کسری از ثانیه برای تمام مشاوران املاک عضو، ارسال و آنان را از درخواست خود مطلع می کنید. ساجاملک یک پل مستقیم و غیره حضوری به دفاتر مشاوران املاک شهر شماست..

کاربران محترم میتوانند در فرم ثبت درخواست خرید، اجاره،... که لینک آن در صفحه اول قرار گرفته است اطلاعات تکمیلی ملک مورد نظره خود را پر و ارسال کنند. شما میتوانید با تکمیل بخش هایی مثل محدوده درخواست و یا توضیحات تکمیلی و شرایط خاص خود، به مشاوران ما کمک کنید تا بهترین کیس هارا به شما پیشنهاد بدهند. هرچه اطلاعات ثبت شده شما دقیق تر و متناسب با شرایط روز باشد، احتمال دریافت تماس ها و پیشنهادات متعدد از سمت مشاوران املاک بیشتر خواهد بود.

آیا سوالی دارید؟

پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان هستیم
حالا با ما تماس بگیرید